Zahradní nábytek je hit

No je to jasné, kdo nemá doma alespoň jednu plastovou židli nebo stůl,asi není Čech. Určitě po celou porevoluční dobu řešil tenhle plastový a dnes už velmi laciný nábytek tu základní potřebu posadit se a dokonce relativně pohodlně. A nejeden z nás garážníků – rozuměj firem, co začaly v garáži – odseděl prvních pár svých let „Generálního ředitele sebe sama „ na tomhle plastovém trůnu .

Postupně se však tenhle těsně porevoluční výdobytek stěhuje spíše do vzpomínek, stejně jako Žiguli, na kterém jsem odjel 90 000 km za první rok podnikání , nebo první fax, do kterého téměř nešel zasunout papír, za neuvěřitelných 29 000,-Kč bez obratové daně ( vzpomínáte ještě co to vlastně bylo, ta obratová daň?).

Na zahradu už konečně zbývá nejen čas, ale máme i na výběr na co se posadit a na čem si prostřít . Ti šťastnější z nás mají čas tam i nějakou dobu pobýt . Ti nejlepší dodavatelé zahradního nábytku se pak právem chlubí značkou FSC – Forest Stewardship Council , která vám zaručuje, že při výrobě tohoto nábytku nedošlo k plundrování pralesů , ale bylo použito dřevo z kultivované, lidskou rukou založené a obnovené výsadby.
Jestli už dáte přednost evropským nebo tropickým dřevinám, případně jiným ušlechtilým materiálům, je na vás.

www.topravenazahradu.cz

Foto: Jan Hrbáč – zahradní nábytek

Twitter Digg Delicious Facebook

Komentáře nejsou povoleny.