Přijďte se inspirovat na FOR INTERIOR

Na největším podzimním veletrhu bydlení v České republice FOR INTERIOR, který proběhne ve dnech 6. – 9. října v Pražském veletržním areálu Letňany, bude i letos k vidění nepřeberné množství novinek a posledních trendů z oblasti nábytku, interiérů a designu. Letňanské výstaviště se tak na čtyři dny promění v místo plné inspirace, které ocení nejen ti, kteří si chtějí nechat poradit se zařizováním vlastního interiéru.

Výstavu FOR INTERIOR doplní navíc další tři souběžně probíhající akce – veletrh dekorací FOR DECOR, veletrh dárkového a reklamního zboží FOR PRESENT a veletrh gastronomického vybavení FOR GASTRO & HOTEL. Všechny tyto veletrhy nabídnou návštěvníkům kompletní a ucelený přehled novinek v úzce souvisejících oblastech. K vidění zde bude nejen designový, luxusní a stylový nábytek, ale také potřeby pro domácnost, dekorace do interiérů a mnoho dalšího. Své aktuální kolekce zde budou prezentovat firmy Jitona, Jech, Triant, Jelínek, Woodface, DZP, nábytek Rott a desítky dalších.

Ti, kteří uvažují o nové kuchyni, by si neměli nechat ujít expozice kuchyňského studia Schmidt, které nabízí luxusní kuchyně a zároveň má největší sortiment kuchyní v Evropě. Svou novou kolekci představí na veletrhu český výrobce zakázkových kuchyní společnost DIZ. Moderní kuchyně nabízí i firmy Sasa interiér, KL Rink, Delso, nebo Alnus, u níž architekti a designéři firmy uplatňují poslední trendy i extravagance funkcionalistických prvků. Na své si přijdou také příznivci kvalitních kuchyňských a domácích potřeb, jelikož zde bude vystavovat výhradní dovozce a prodejce renomovaných značek – Potten & Pannen, která zastupuje světově proslulé firmy jako Zwilling J. A. Henckels, Rosenthal, Christofle, Brita nebo GreenPan.

Zajímavá bude i expozice výrobce luxusních koberců Aslantar s.r.o, která své výrobky vytváří ze starých ručně vázaných koberců. Koberce této firmy, která má svou vlastní výrobnu v Turecku, jsou navrženy tak, aby tvořily velmi vkusný a inovativní doplněk moderního interiéru, ovšem s nádechem starobylé elegance. Návštěvníci by neměli přehlédnout ani stánek firmy Ermar, která vyrábí nábytek z jilmového dřeva, které je mořem vyplavené nebo pochází z demontáží přímořských chatrčí, vlnolamů a trupů lodí. Jednotlivým kusům byl navržen jednoduchý, ale nadčasový design a jsou vyrobené s velkou řemeslnou zručností při maximálním zachování původní patiny. Každý kus nábytku a doplňků je svým materiálem originální a jedinečný.

Poprvé se veletrhu zúčastní společnost StarDeco, která dováží a prodává designové interiérové doplňky pro náročné zákazníky za dostupné ceny. Nováčkem na veletrhu bude i nejznámější německý výrobce čalouněného nábytku – firma Albert Ponsel, stejně jako nábytek Valášek, nebo světoznámý výrobce matrací Magniflex. Ten patří se svou více než padesátiletou tradicí mezi největší výrobce matrací a polštářů v Itálii. Kvalitní odpočinek budou na veletrhu FOR INTERIOR prezentovat prostřednictvím svých matrací i další firmy – Purtex, Monet, VŠ postele a Spíme.cz.

Loňského ročníku FOR INTERIOR a jeho souběžně probíhajících akcí se zúčastnilo celkem 365 vystavovatelů. Letos pořadatelé však očekávají účast ještě vyšší, čemuž napovídá i skutečnost, že dva měsíce před zahájením výstavy je obsazeno 90 % výstavní plochy. Vzhledem k tomu, že na letňanském výstavišti toho bude první říjnový týden k vidění opravdu mnoho, k dispozici zde bude i luxusní kavárna švýcarské značky JURA, kde si budou moci návštěvníci odpočinout. Organizátoři připravují ve spolupráci s vystavovateli opět velkou soutěž o hodnotné ceny.

Po celou dobu konání veletrhu budou návštěvníkům k dispozici i renomovaní odborníci z řad architektů a designérů, kteří všem zájemcům nabídnou bezplatné poradenství v oblasti zařizování interiérů. Více informací o veletrhu FOR INTERIOR najdete na stránkách www.forinterior.cz.

Twitter Digg Delicious Facebook

Komentáře nejsou povoleny.