Nový materiál pro výrobu nábytku Eurolight

Firma Quick Office začala používat při výrobě nábytku materiál typu voština pod obchodním označením Eurolight®. Jedná se o „sendwich“ kde horní vrstvu tvoří dřevotříska tloušťky 8mm, následuje výplň ve tvaru včelí plástve z kartonu a následuje opět dřevotříska tl. 8mm. Materiál je při velké tloušťce poměrně lehký a pevný. Materiál se dodává v tloušťkách: 38, 50 a 60mm. Voština Eurolight® může být laminovaná nebo dýhovaná. K dispozici je široká škála dekorů.

Z voštinového materiálu si nejčastěji zákazníci objednávají pracovní desky do kuchyní, pracovní desky kancelářských stolů, skříně, police a další výrobky.

Velmi moderní jsou voštinové police s neviditelným připevněním na zeď. Na zeď se přivrtají trny a do hrany voštinové desky se zavrtají pouzdra trnů. Deska se nasadí na trny a zajistí zámky na pouzdrech trnů. Upevnění je dostatečně pevné a bezpečné a není vidět.

V případě zájmu Vám ve firmě Quick Office rádi poskytnou další informace o voštinových deskách Eurolight®, a to buď přímo ve firemním skladu v Praze 5 Radotíně nebo prostřednictvím e-mailu: info@QO.cz

(Eurolight®. je registrovaná obchodní značka firmy Egger)


Twitter Digg Delicious Facebook

Komentáře nejsou povoleny.