Nová prodejna JENA-nábytek

Tento týden otevře český prodejce JENA-nábytek v brněnském nákupním centru Futurum již svou 6. prodejnu v ČR. Půjde již o druhou prodejnu v moravské metropoli, která se ve vší parádě představí ve čtvrtek 26. května 2011. Zbrusu nová prodejna nabídne nejen moderní a cenově dostupný nábytek přehledně uspořádaný na ploše o rozměrech více jak 3 400 m2.

Novinkou bude rovněž butik, který nabídne širokou a pestrou paletu nejrůznějších doplňků pro Váš domov, které budou nejen praktickými pomocníky ve Vaší domácnosti.

Nová prodejna JENA-nábytek nabídne bohatou inspiraci na expozicích. Připraveny jsou pro Vás kompletně zařízené ukázky kuchyní, obývacích pokojů, dětských pokojů, nemohou samozřejmě chybět ani ložnice či jídelny a ostatní sortiment bytového nábytku. Nenechte se připravit o speciální otevírací ceny, které svým zákazníkům nabídnou všechny prodejny JENA-nábytek v Praze, Hradci Králové, Českých Budějovicích a Olomouci a také v internetovém obchodě http://www.jena-nabytek.cz

Ve čtvrtek také v JENA-nábytek startuje velká soutěžní hra o osobní automobil FIAT Bravo. Soutěž potrvá až do 30.června 2011. Vedle osobního automobilu můžete vyhrát i jednu ze sta poukázek na nákup nábytku v hodnotě 500,- Kč.

Nakupovat v JENA-nábytek se vyplatí! Přesvědčte se na www.jena-nabytek.cz.


Twitter Digg Delicious Facebook

Komentáře nejsou povoleny.