Chcete rychle a levně zařídit Vaši kancelář?

Obchod s použitými předměty se v minulosti omezoval především na bazary s dětským zbožím, second handy s textilem a zastavárny prodávající vše od starého šicího stroje po jízdní kola. S rozvojem služeb se rozšířila nabídka použitého zboží a vznikly specializované bazary, jakým je například bazar kancelářského nábytku firmy Quick Office v Praze 5 Radotíně.

Bazar nábytku vykupuje pouze kancelářský nábytek a pouze nábytek stejného typu ve větším množství. Díky tomu může zákazníkům nabídnout nábytek v jednotném stylu pro vybavení více pracovních míst. V nabídce najdete mnohdy velmi kvalitní výrobky známých světových výrobců, jako jsou Vitra, Steelcase, Kinnarps za zlomkovou cenu a připravené ihned k okamžitému odběru. Vaši klienti pak často nepoznají, zda nábytek zakoupený u firmy Quick Office je nový, nebo použitý.

Použitý dýhovaný manažerský nábytek

Použitý dýhovaný manažerský nábytek

Vyškolení zaměstnanci firmy Quick Office zákazníkům nejen pomohou s výběrem a návrhem interiéru, ale je možné využít i služby firemního architekta. Firma disponuje také vlastní truhlářskou výrobou a tak lze skombinovat použitý nábytek s novým nábytkem, vyrobeným na míru v identickém stylu.

Pokud potřebujete zařídít vaši kancelář za rozumné peníze, rozhodně byste neměli vynechat firemní prodejnu bazaru nábytku firmy Quick Office s.r.o. .

Použitý kancelářský nábytek v dekoru divoká hruška
Použitý kancelářský nábytek v dekoru divoká hruška

Twitter Digg Delicious Facebook

Komentáře nejsou povoleny.